Elo Boost Nasıl Sipariş Edilir? (Resimli)


  • Yazar: Luffy
  • 2018-04-20 10:04:10

Herkese selam millet! Bugün size nasıl elo boost siparişi vereceğinizi adım adım resimli bir şekilde anlatacağım, benimle birlikte adım adım ilerlerseniz sorunsuz şekilde sipariş vereceğinize eminim :)

 

Ama yinede olurda bir sorunla karşılaşırsanız bize canlı destekten yada iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

1. Sağ üstten Giriş Yap/Kayıt Ol butonuna tıklıyoruz.

 

2. Açılan sayfada kayıt ol buyonuna basıyoruz.

 

 

Gerekli bilgileri doğru şekilde girdikten sonra işlemi tamamlıyoruz.. ve karşımıza böyle bir sayfa geliyor.

 

3. Bu sayfada boost için bir hesap oluşturmalısınız. Boostlanmasını istediğiniz hesabın bilgilerini giriyor ve ekle tuşuna basıyoruz.

 

 

4. Artık hesabımızıda oluşturduğumuza göre siparişimizi verebiliriz. Üst menüden elo boost sayfasına geçiyoruz. Burada bulunduğunuz ligi, yükselmek istediğiniz ligi ve oynadığınız serveri seçtikten sonra satın al butonuna basabilirsiniz. 

 

 

 

5. Satın al dedikten sonra karşınıza çıkacak olan sayfada ilk olarak ödeme yönteminizi seçiyorsunuz, ardından boostlanmasını istediğiniz hesabı seçerek satın al tuşuna basıyorsunuz. 

 

 

6. Satın al tuşuna bastığınız anda eğer kredi kartınız ile ödeme seçeneğini seçtiyseniz sistem sizi GPay.com.tr'ye yönlendirecek. Burada ilk olarak güvenlik amacı ile telefon numaranızı girmeniz gerekiyor. 

 

7. Telefon numaranızı girdikten sonra size bir sms ulaşacak, sms deki şifreyi girerek devam ediyoruz.

 

8. Sıra ödeme yöntemini seçmekte. Kredi kartı, ininal yada mobil ödemeden birinin üzerine tıklıyoruz. 

 

9. Kredi kartı bilgilerimizi girip onayla diyoruz.

 

Tabii yine bankanızın güvenlik amacı ile telefonunuza göndereceği sms'i girip onaylamanız gerekiyor. Bazı işlemlerde yetkili tarafından aranıp onay alınması gerekebilir. 

 

Hepsi bu kadar, artık her şey tamam! Eğer ödeme başarılı olursa siteye geri dön butonuna tıklayarak Rengar.Net'e geri gelmelisin. Siparişinin durumunu aşağıdaki gibi profilinden kontrol edebilirsin.

 

 

Not: Eğer havale ile ödeme yapacaksanız ödemenizin onaylanması 24 saati bulabilir. Daha hızlı ödeme onayı için canlı destek ekibimize havale ile ödeme yaptığınızı bildirebilirsiniz. 

 

Not*: Kredi kartı ile ödemeler anında onaylanır.

 

Not**: Mobil ödemelerde sağlayıcı operatörünüzün aldığı bir komisyon ücreti bulunmaktadır.

 

 2815
 0
 0

En Çok Okunanlar