Elo Boost Nedir, Nasıl Yapılır? Detaylar...


  • Yazar: Luffy
  • 2018-02-19 02:22:25

 

Nedir?

 

Elo boost kelime anlamı olarak ''elo'' yani sıralama puanı ve ''boost'' (artırmak - yükseltmek) manasına gelir.

Bizim temel alacağımız elo boost olayı LOL yani League of Legends üzerine olacak. Lol de elo boost ''lig yükseltimi'' olarak Türkçeye çevrilebilir.

 

Nasıl yapılır?

 

League of Legends oyununda lig sistemi o kadar sinir bozucu olabiliyor ki bazen 10 puan gelirken 30 puan kaybedilebiliyor. Bu nedenle oyuncular bulundukları lige saplanıp kalıyor ve yüzlerce oyun oynamak gerekiyor. Günlerce dereceli oynayan fakat istediği lige ulaşamayan oyuncu elo boost yaptırmak zorunda kalıyor. Belli bir miktar para ödeyerek hesap bilgilerini teslim eder ve boost işleminin başlamasını beklersiniz. Ustalık-Şampiyonluk aşamalarından oyuncular hesabınıza erişir ve oyunlar oynarak sizin yerinize hesabınızı yükseltir. Elo boost asla bir program, hile veya bot ile yapılamaz. Tamamen sizin ve benim gibi insanlar tarafından manuel olarak yani oynanarak yapılması gerekir. Tabii elo boost yapacak olan oyuncunun iyi bir oyuncu olması da şart. 

 

Ban/Ceza Tehlikesi Var Mı?

 

Eğer script gibi 3. parti programlar, çeşitli hileler vb. kullanılıyorsa yada oyun içerisinde elo boost ile ilgili konuşmalar gerçekleştiriliyorsa bu kesinlikle tehlikeli ve ban sebebidir. Manuel olarak ve VPN aracılığı ile yapıldığı taktirde risk yok denecek kadar azdır. Peki bunu nereden biliyoruz? Rengar.Net olarak önlem alarak yaptımız +1200 elo boost işleminin ardından hiç bir şikayet almadık, biz ceza ile karşılaşmadık. 

 

 6273
 0
 0

En Çok Okunanlar