Elo Boost Fiyatları

Bulunduğunuz Lig

Sunucu

Yükseltilecek Lig

Ödeme:

 • Ligg Boost: Bronz I > Gümüş V
 • Toplam Fiyat: 49

-

Ödeme:

 • Liggg Boost: Bronz I > Gümüş V
 • Toplam Fiyat: 49

Bulunduğunuz Lig

Sunucu

Maç Sayısı

5

Ödeme:

 • Maç Sayısı: 5 Maç
 • Toplam Fiyat: 45

 • İşlem VPN kullanılarak güvenli IP'ler üzerinden gerçekleştirilir,
 • Oyunlara Duo şekilde girilir. Bu sayede maximum zafer oranı sağlanır,
 • Tamamen manuel işlem, (Script, Drop Hack vb. 3.cül program asla kullanılmaz.)
 • Hızlı teslim,
 • Yüksek KDA (Kill, Death, Assist)
 • 8/10 Zafer Garantisi.

  1. Detaylar

    

  1. Bu güvenli mi?
   Elo boost dan Duoq'ya kadar işlemlerin hepsi tamamen güvenli. Peki bunu nasıl sağlıyoruz? Hesap güvenliği için VPN kullanarak anonim IP'ler üzerinden hesabınıza giriş yapıyoruz. Hesabınızda kesinlikle elo boost ile ilgili bir konuşma gerçekleştirmiyoruz. 3. parti yazılımlar kullanmıyoruz. Paranızı ise dünyaca tanınan PayPal Alıcı Korulası ile işlem sonuna kadar güvende tutuyoruz. Bu sayede 3 sezondur sıfır şikayet ile hizmete devam ediyoruz =)

  2. Kaç günde biter?
   1 lig için maximum 48 saat istemekteyiz. Vereceğiniz siparişe göre tamamlanma süresi değişmekte. Fakat iddaa ediyoruz ki Türkiyenin en hızlı ekibine sahibiz =) Değişimli olarak oynama sistemi ile çalıştığımızdan hesaplar 7/24 lig atlatılabiliyor, bu sayede en kısa sürede teslim gerçekleştirebiliyoruz.

  3. İşleme ne zaman başlarsınız?
   Ödeme onaylandıktan maximum 24 saat sonra işleme başlanır. Eğer beklenmedik bir yoğunluk varsa bu size sipariş öncesi bilgi olarak sunulur. Hiç bir müşterimizin siparişini günlerce bekletmeyiz, bize güvenebilirsiniz :)

  4. Siz kimsiniz?
   Biz sezon 2'den beri kıbrısta yer sağlayıcı olarak hizmet veren Türk oluşumu bir firmayız. Bununla birlikte yüzlerce yabancı ziyaretçiyede hizmet sunmaktayız. Boosterlarımız, koçlarımız ve duoq hizmeti veren arkadaşlarımızın tamamı bünyemizde tam zamanlı çalışmakta olup hepsi profesyonel anlamda bu iş ile ilgilenmekte. Minimum Elmas 3 maximum Şampiyonluk aşamasından oyuncular size hizmet sunmakta.

  5. Nasıl sipariş veririm?
   Öncelikle sağ üst taraftan kayıt ol'a tıklayarak sitemize kayıt olmalısınız. Ardından profil sayfanıza giderek boostlanmasını istediğiniz oyun hesabınızı sisteme eklemelisiniz. Sonrasında ürünü sepete atıp ödeme yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak resimli anlatımımıza göz atabilirsiniz.
   

  Sıkça Sorular Sorular

   

  Sağ üstten kayıt olup giriş yaptıktan sonra bulunduğunuz ve yükselmek istediğiniz ligi seçip gerekli ücreti ödeme yollarını kullanarak bize ulaştırırsınız. Ardından ödeme bildiriminde bulunmanız gerekir, ödemeniz kontrol edilir, eğer onaylanırsa boost işlemi en uygun gün başlar ve size belirtilen tahmini süreç içerisinde bitirilmeye çalışılır.
  Hesabınız tamamen bizim sorumluluğumuzda ve güvendedir. Bize yalnızca hesap bilgilerini sunarsınız. Hiç bir Rengar.Net çalışanı sizden mail bilgilerinizi istemez. Sistem gereği e-mail adresiniz ve şifresini bilmeden hesap üzerinde en küçük bir değişiklik yapmakta zaten mümkün değildir.
  Verilecek hizmete bağlı olarak süre değişmekte. Kimi boost işlemi 1 Günde tamamlana bilmekte kimisi ise 2 hafta kadar bile sürebilir. Bu verilecek işin büyüklüğüne ve hesabın dumuna bağlı olarak değişmekte.
  Daha hızlı ve sorunsuz bir boost işlemi için ne yazık ki siparişiniz tamamlanana kadar hesabınıza girmemelisiniz.
  Hesabınız bünyemizde tam zamanlı çalışan minimum Diamond III liginden güvenilir booster’lar tarafından boostlanmakta. Hesap bilgileriniz asla 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.
  Hayır. Kurallar gereği bu süreçte elde edilen IP ve hesabınızın önceden sahip olduğu IP ve RP’lere kesinlikle dokunulmaz.
  İşleminizin daha hızlı tamamlanması için bir kaç değişik Booster hesabınıza erişebilecek. Yani hayır.
  Tabii ki. Oyuncuları izlemenizde her hangi bir kısıtlama yoktur.
  Ondan ricada bulunabilirsiniz fakat son karar Booster’a aittir. Boosterların takım için en iyi olanı seçmesi gerektiğini unutmayın.
  Biz açık adres ve telefon bilgimizi saklamamaktayız. Bununla birlikte PayPal gibi %100 Alıcı Koruması sunan bir sistem ile çalışmaktayız. İçiniz rahat olsun. =)
  Maalesef fiyatlarımız sabit.
  Ödeme yaktıktan sonra siparişiniz anında sisteme düşer ve ödeme kontrol aşamasına girer. Bu aşamada yalnızca siparişinizi takip etmelisiniz. Siparişlerim sayfasından sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.
  Şimdilik ne yazık ki PayPal (ininal kart vb. kredi kartları) ve Banka Havalesi dışında ödeme alamıyoruz. Fakat yeni ödeme seçenekleri eklenince mutlaka sizi haberdar edeceğiz.
  Şimdilik Kredi Kartı, İninal Kart ve Banka Havalesi(Atm) seçenekleri bulunmakta. İlerleyen zamanlarda yeni ödeme yolları da eklenebilir.
  Tabii ki. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Fakat belirli koşullarda iade yapılmaktadır. –> Belirtilen tahmini süreyi aşarak çok fazla gecikme yahut çok sayıda üst üste bozgun(5 ve üzeri..) vb. Şuana kadar ki +800 işlemde bunlardan hiç birinin yaşanmadığını da belirtmek isteriz =)
  İstenilen lige muhakkak çıkarılır. Fakat her oyun zafer garantisi verilmez.
  Ne yazık ki hayır. Yüksek kalitede ve hızlı olabilmesi için genelde Booster’larımız kendi aralarında girerler oyuna. Fakat DuoQ hizmetimiz ile profesyonel Booster’larımız ile beraber dereceli maç oynayabilirsiniz.
  Şuan ne yazık ki boosterınız ile iletişim kurmanız mümkün değil. Fakat herhangi bir sorunda canlı destek ekibimize çekinmeden yazabilirsiniz.

  Destek Merkezi

  Aradığınız sorunun cevabını yukarıda bulamadıysanız hemen sağ alttan canlı desteğe bağlanabilir, arama talebi oluşturabilir yahut bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz..

  7/24 Canlı Destek

  İletişim

  Daha farklı sorularınız mı var? Bazı konularda hala bilmek istediğiniz bir şeyler? Aklınıza takılan en ufak şey için bile bize danışabilirsiniz. İletişime geçmekten çekinmeyin..

  İletişim Sayfası