Elo Boost Fiyatları

Bulunduğunuz Lig

Sunucu

Dereceli Türü

Yükseltilecek Lig

Ödeme:

 • Toplam Fiyat: 49

 • İşlem VPN kullanılarak güvenli IP'ler üzerinden gerçekleştirilir,
 • Üst lig maçlarına Duo şekilde girilir. Bu sayede maximum zafer oranı sağlanır,
 • Tamamen manuel işlem, (Script, Drop Hack vb. 3.cül program asla kullanılmaz.)
 • Hızlı başlanır, hızlı teslim edilir,
 • Yüksek KDA(Kill, Death, Assist) oranıı
 • -

  Ödeme:

  • Liggg Boost: Bronz I > Gümüş V
  • Toplam Fiyat: 49

  Bulunduğunuz Lig

  Sunucu

  Maç Sayısı

  5

  Ödeme:

  • Maç Sayısı: 5 Maç
  • Toplam Fiyat: 45

 • İşlem VPN kullanılarak güvenli IP'ler üzerinden gerçekleştirilir,
 • Oyunlara Duo şekilde girilir. Bu sayede maximum zafer oranı sağlanır,
 • Tamamen manuel işlem, (Script, Drop Hack vb. 3.cül program asla kullanılmaz.)
 • Hızlı teslim,
 • Yüksek KDA (Kill, Death, Assist)
 • 8/10 Zafer Garantisi.
  1. Detaylar

    

  1. Bu güvenli mi?
   Elo boost dan Duoq'ya kadar işlemlerin hepsi tamamen güvenli. Peki bunu nasıl sağlıyoruz? Hesap güvenliği için VPN kullanarak anonim IP'ler üzerinden hesabınıza giriş yapıyoruz. Hesabınızda kesinlikle elo boost ile ilgili bir konuşma gerçekleştirmiyoruz. 3. parti yazılımlar kullanmıyoruz. Paranızı ise dünyaca tanınan Gpay altyapısı ile işlem sonuna kadar güvende tutuyoruz. Bu sayede 5 sezondur sıfır şikayet ile hizmete devam ediyoruz =)

  2. Kaç günde biter?
   1 lig için maximum 24 saat istemekteyiz. Vereceğiniz siparişe göre tamamlanma süresi değişmekte. Fakat iddaa ediyoruz ki Türkiyenin en hızlı ekibine sahibiz. Değişimli olarak oynama sistemi ile çalıştığımızdan hesaplar 7/24 lig atlatılabiliyor, bu sayede en kısa sürede teslim gerçekleştirebiliyoruz.

  3. İşleme ne zaman başlarsınız?
   Ödemenizin onaylandığı gün işleme kesin olarak başlıyoruz. Eğer beklenmedik bir yoğunluk varsa bu size sipariş öncesi bilgi olarak sunulur. Hiç bir müşterimizin siparişini günlerce bekletmeyiz, bize güvenebilirsiniz.

  4. Siz kimsiniz?
   Biz sezon 2'den beri kıbrısta yer sağlayıcı olarak hizmet veren Türk oluşumu bir firmayız. Bununla birlikte yüzlerce yabancı ziyaretçiyede hizmet sunmaktayız. Boosterlarımız, koçlarımız ve duoq hizmeti veren arkadaşlarımızın tamamı bünyemizde tam zamanlı çalışmakta olup hepsi profesyonel anlamda bu iş ile ilgilenmekte. Minimum Elmas 3 maximum Şampiyonluk aşamasından oyuncular size hizmet sunmakta.

  5. Nasıl sipariş veririm?
   Öncelikle sağ üst taraftan kayıt ol'a tıklayarak sitemize kayıt olmalısınız. Ardından profil sayfanıza giderek boostlanmasını istediğiniz oyun hesabınızı sisteme eklemelisiniz. Sonrasında ürünü sepete atıp ödeme yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak resimli anlatımımıza göz atabilirsiniz.
   

  Sıkça Sorular Sorular

   

  Öncelikle sipariş verebilmek için kayıt olmanız gerekmekte. Kayıt olduktan sonra profil sayfanızdan boostlanacak hesabın bilgilerini sisteme girmeniz gerekiyor. Ardından elo boost yada duoq sayfalarından birine geçerek gerekli yerleri doldurup satın al butonuna tıklamanız yeterli. Ödemeniz onaylanır onaylanmaz sipariş işleme alınacak ve en yakın zamanda başlanacaktır. Siparişinizin durumunu profilinizden görebileceksiniz.
  Hesabınız tamamen bizim sorumluluğumuzda ve güvendedir. Bize yalnızca hesap bilgilerini sunarsınız. Hiç bir Rengar.Net çalışanı sizden mail bilgilerinizi istemez. Sistem gereği e-mail adresiniz ve şifresini bilmeden hesap üzerinde en küçük bir değişiklik yapmakta zaten mümkün değildir.
  Verilecek hizmete bağlı olarak süre değişmekte. Kimi boost işlemi 1 Günde tamamlana bilmekte kimisi ise 2 hafta kadar bile sürebilir. Bu verilecek işin büyüklüğüne ve hesabın dumuna bağlı olarak değişmekte.
  Daha hızlı ve sorunsuz bir boost işlemi için ne yazık ki siparişiniz tamamlanana kadar hesabınıza girmemelisiniz.
  Hesabınız bünyemizde tam zamanlı çalışan minimum Diamond III liginden güvenilir booster’lar tarafından boostlanmakta. Hesap bilgileriniz asla 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.
  Hayır. Kurallar gereği bu süreçte elde edilen IP ve hesabınızın önceden sahip olduğu IP ve RP’lere kesinlikle dokunulmaz.
  İşleminizin daha hızlı tamamlanması için bir kaç değişik Booster hesabınıza erişebilecek. Yani hayır.
  Tabii ki. Oyuncuları izlemenizde her hangi bir kısıtlama yoktur.
  Ondan ricada bulunabilirsiniz fakat son karar Booster’a aittir. Boosterların takım için en iyi olanı seçmesi gerektiğini unutmayın.
  Biz açık adres ve telefon bilgilerimizi sizlerden saklamamaktayız. Bununla birlikte Gpay gibi %100 Alıcı Koruması sunan bir altyapı ile çalışmaktayız. İçiniz rahat olsun.
  Maalesef fiyatlarımız sabit.
  Ödeme yaktıktan sonra siparişiniz anında sisteme düşer ve ödeme kontrol aşamasına girer. Bu aşamada yalnızca siparişinizi takip etmelisiniz. Siparişlerim sayfasından sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.
  Şimdilik ne yazık ki bu kanallardan ödeme alabiliyoruz. Fakat yeni ödeme seçenekleri eklenince mutlaka sizi haberdar edeceğiz.
  Şimdilik Kredi Kartı, İninal Kart ve Banka Havalesi(Atm) seçenekleri bulunmakta. İlerleyen zamanlarda yeni ödeme yolları da eklenebilir.
  Tabii ki. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Fakat belirli koşullarda iade yapılmaktadır. –> Belirtilen tahmini süreyi aşarak çok fazla gecikme yahut çok sayıda üst üste bozgun(5 ve üzeri..) vb. Şuana kadar ki +800 işlemde bunlardan hiç birinin yaşanmadığını da belirtmek isteriz =)
  İstenilen lige muhakkak çıkarılır. Fakat her oyun zafer garantisi verilmez.
  Ne yazık ki hayır. Elo boostun yüksek kaliteli ve hızlı olabilmesi için boosterlarımız kendi aralarında duo olarak maçlar oynarlar. Fakat DuoQ hizmetimiz ile profesyonel boosterlarımızla beraber dereceli maçlar oynayabilirsiniz.
  Şuan ne yazık ki boosterınız ile iletişim kurmanız mümkün değil. Fakat herhangi bir sorunda canlı destek ekibimize çekinmeden yazabilirsiniz.

  Elo Boost

  Troller, afk kalanlar, şampiyon denemek için dereceliye girenler, 800k yasuolar ve daha nicesi elo boost denilen o yüce mesleği ortaya çıkarttı. Peki nedir bu elo boost? Şöyle kısa bir açıklama yapalım sizin için. Öncelikle kendinizden üst liglerde bulunan insanlara belli bir ücret ödüyorsunuz ve hesabınızı teslim ediyorsunuz onlarda sizin hesabınıza girerek oyunlar oynuyor ve hesabınızın ligini yani elosunu yükseltiyor. Elo boost sanılanın aksine riskli bir iş değil. Tabii eğer güvenilir elo boost sitelerinden birini tercih ederseniz. Düşük ücretlere karşın büyük işler vaat eden, biz gözlerimiz kapalı şampiyonluğa çıkartırız! asla bozgun almayız! 2 günde 10 lig atlatırız! diyen siteler ne yazık ki güvenilir değil. Yine de tabii ki karar sizin.


  Peki adam gibi lol elo boost nasıl yapılır? VPN yani anonim IP kullanılarak ilk önlem alınır. Hesap bilgileri asla 3.cül şahıslar ile paylaşılmaz, hesapta elo boost ile ilgili konuşulmaz, oyuna girilir ve rakip mahvedilir! Bu rakibi mahvetme işi tabii ki her maç zafer getirmese de boosterlar ellerinden geleni yaparlar. Günden en az 12 saatlerini bilgisayar başında geçirmelerine rağmen hesabı istenilen lige ulaştırmadan rahat bir uyku uyuyamayacaklarını bildiklerinden bazı geceler sabaha kadar dereceli oyunlar oynarlar. İşte eloboost böyle yapılır.