Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan Rengar.Net gizlilik politikasını içerir.

Rengar.Net web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Rengar.Net sipariş aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder.

Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, Rengar.Net ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Şartlar & Koşullar‘da belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için Rengar.Net, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

İşlem takibi ve güvenlik için bir hesap açmanız zorunlu değildir.

Tüm ödemeler direkt olarak Paypal.com, GPay.com.tr sitelerinden veya Banka Havelesi / Eft yöntemi ile güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir..

Rengar.Net sizden kart bilgilerinizi talep etmez ve olası bir durumdan sorumlu tutulamaz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve benzeri diğer işlevlerini getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.