Sıkça Sorulan Sorular
Sağ üstten kayıt olup giriş yaptıktan sonra bulunduğunuz ve yükselmek istediğiniz ligi seçip gerekli ücreti ödeme yollarını kullanarak bize ulaştırırsınız. Ardından ödeme bildiriminde bulunmanız gerekir, ödemeniz kontrol edilir, eğer onaylanırsa boost işlemi en uygun gün başlar ve size belirtilen tahmini süreç içerisinde bitirilmeye çalışılır.
Hesabınız tamamen bizim sorumluluğumuzda ve güvendedir. Bize yalnızca hesap bilgilerini sunarsınız. Hiç bir Rengar.Net çalışanı sizden mail bilgilerinizi istemez. Sistem gereği e-mail adresiniz ve şifresini bilmeden hesap üzerinde en küçük bir değişiklik yapmakta zaten mümkün değildir.
Verilecek hizmete bağlı olarak süre değişmekte. Kimi boost işlemi 1 Günde tamamlana bilmekte kimisi ise 2 hafta kadar bile sürebilir. Bu verilecek işin büyüklüğüne ve hesabın dumuna bağlı olarak değişmekte.
Daha hızlı ve sorunsuz bir boost işlemi için ne yazık ki siparişiniz tamamlanana kadar hesabınıza girmemelisiniz.
Hesabınız bünyemizde tam zamanlı çalışan minimum Diamond III liginden güvenilir booster’lar tarafından boostlanmakta. Hesap bilgileriniz asla 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.
Hayır. Kurallar gereği bu süreçte elde edilen IP ve hesabınızın önceden sahip olduğu IP ve RP’lere kesinlikle dokunulmaz.
İşleminizin daha hızlı tamamlanması için bir kaç değişik Booster hesabınıza erişebilecek. Yani hayır.
Tabii ki. Oyuncuları izlemenizde her hangi bir kısıtlama yoktur.
Ondan ricada bulunabilirsiniz fakat son karar Booster’a aittir. Boosterların takım için en iyi olanı seçmesi gerektiğini unutmayın.
Biz açık adres ve telefon bilgimizi saklamamaktayız. Bununla birlikte PayPal gibi %100 Alıcı Koruması sunan bir sistem ile çalışmaktayız. İçiniz rahat olsun. =)
Maalesef fiyatlarımız sabit.
Ödeme yaktıktan sonra siparişiniz anında sisteme düşer ve ödeme kontrol aşamasına girer. Bu aşamada yalnızca siparişinizi takip etmelisiniz. Siparişlerim sayfasından sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.
Şimdilik ne yazık ki PayPal (ininal kart vb. kredi kartları) ve Banka Havalesi dışında ödeme alamıyoruz. Fakat yeni ödeme seçenekleri eklenince mutlaka sizi haberdar edeceğiz.
Şimdilik Kredi Kartı, İninal Kart ve Banka Havalesi(Atm) seçenekleri bulunmakta. İlerleyen zamanlarda yeni ödeme yolları da eklenebilir.
Tabii ki. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Fakat belirli koşullarda iade yapılmaktadır. –> Belirtilen tahmini süreyi aşarak çok fazla gecikme yahut çok sayıda üst üste bozgun(5 ve üzeri..) vb. Şuana kadar ki +800 işlemde bunlardan hiç birinin yaşanmadığını da belirtmek isteriz =)
İstenilen lige muhakkak çıkarılır. Fakat her oyun zafer garantisi verilmez.
Ne yazık ki hayır. Yüksek kalitede ve hızlı olabilmesi için genelde Booster’larımız kendi aralarında girerler oyuna. Fakat DuoQ hizmetimiz ile profesyonel Booster’larımız ile beraber dereceli maç oynayabilirsiniz.
Şuan ne yazık ki boosterınız ile iletişim kurmanız mümkün değil. Fakat herhangi bir sorunda canlı destek ekibimize çekinmeden yazabilirsiniz.

Destek Merkezi

Aradığınız sorunun cevabını yukarıda bulamadıysanız müşteri paneliniz üzerinden profesyonel destek ekibimize destek bileti oluşturup sorunuzun cevabını alabilirsiniz.

Destek Bileti

İletişim

Aradığınız sorunun cevabını yukarıda bulamadıysanız iletişim sayfasımızdan bizlere mesaj gönderebilir veya telefon numaramızla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Sayfası