Sıkça Sorulan Sorular
Öncelikle sipariş verebilmek için kayıt olmanız gerekmekte. Kayıt olduktan sonra profil sayfanızdan boostlanacak hesabın bilgilerini sisteme girmeniz gerekiyor. Ardından elo boost yada duoq sayfalarından birine geçerek gerekli yerleri doldurup satın al butonuna tıklamanız yeterli. Ödemeniz onaylanır onaylanmaz sipariş işleme alınacak ve en yakın zamanda başlanacaktır. Siparişinizin durumunu profilinizden görebileceksiniz.
Hesabınız tamamen bizim sorumluluğumuzda ve güvendedir. Bize yalnızca hesap bilgilerini sunarsınız. Hiç bir Rengar.Net çalışanı sizden mail bilgilerinizi istemez. Sistem gereği e-mail adresiniz ve şifresini bilmeden hesap üzerinde en küçük bir değişiklik yapmakta zaten mümkün değildir.
Verilecek hizmete bağlı olarak süre değişmekte. Kimi boost işlemi 1 Günde tamamlana bilmekte kimisi ise 2 hafta kadar bile sürebilir. Bu verilecek işin büyüklüğüne ve hesabın dumuna bağlı olarak değişmekte.
Daha hızlı ve sorunsuz bir boost işlemi için ne yazık ki siparişiniz tamamlanana kadar hesabınıza girmemelisiniz.
Hesabınız bünyemizde tam zamanlı çalışan minimum Diamond III liginden güvenilir booster’lar tarafından boostlanmakta. Hesap bilgileriniz asla 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.
Hayır. Kurallar gereği bu süreçte elde edilen IP ve hesabınızın önceden sahip olduğu IP ve RP’lere kesinlikle dokunulmaz.
İşleminizin daha hızlı tamamlanması için bir kaç değişik Booster hesabınıza erişebilecek. Yani hayır.
Tabii ki. Oyuncuları izlemenizde her hangi bir kısıtlama yoktur.
Ondan ricada bulunabilirsiniz fakat son karar Booster’a aittir. Boosterların takım için en iyi olanı seçmesi gerektiğini unutmayın.
Biz açık adres ve telefon bilgilerimizi sizlerden saklamamaktayız. Bununla birlikte Gpay gibi %100 Alıcı Koruması sunan bir altyapı ile çalışmaktayız. İçiniz rahat olsun.
Maalesef fiyatlarımız sabit.
Ödeme yaktıktan sonra siparişiniz anında sisteme düşer ve ödeme kontrol aşamasına girer. Bu aşamada yalnızca siparişinizi takip etmelisiniz. Siparişlerim sayfasından sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.
Şimdilik ne yazık ki bu kanallardan ödeme alabiliyoruz. Fakat yeni ödeme seçenekleri eklenince mutlaka sizi haberdar edeceğiz.
Şimdilik Kredi Kartı, İninal Kart ve Banka Havalesi(Atm) seçenekleri bulunmakta. İlerleyen zamanlarda yeni ödeme yolları da eklenebilir.
Tabii ki. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Fakat belirli koşullarda iade yapılmaktadır. –> Belirtilen tahmini süreyi aşarak çok fazla gecikme yahut çok sayıda üst üste bozgun(5 ve üzeri..) vb. Şuana kadar ki +800 işlemde bunlardan hiç birinin yaşanmadığını da belirtmek isteriz =)
İstenilen lige muhakkak çıkarılır. Fakat her oyun zafer garantisi verilmez.
Ne yazık ki hayır. Elo boostun yüksek kaliteli ve hızlı olabilmesi için boosterlarımız kendi aralarında duo olarak maçlar oynarlar. Fakat DuoQ hizmetimiz ile profesyonel boosterlarımızla beraber dereceli maçlar oynayabilirsiniz.
Şuan ne yazık ki boosterınız ile iletişim kurmanız mümkün değil. Fakat herhangi bir sorunda canlı destek ekibimize çekinmeden yazabilirsiniz.

Destek Merkezi

Aradığınız sorunun cevabını yukarıda bulamadıysanız müşteri paneliniz üzerinden profesyonel destek ekibimize destek bileti oluşturup sorunuzun cevabını alabilirsiniz.

Destek Bileti

İletişim

Aradığınız sorunun cevabını yukarıda bulamadıysanız iletişim sayfasımızdan bizlere mesaj gönderebilir veya telefon numaramızla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Sayfası